Відбулося пленарне засідання тридцять четвертої сесії Кременчуцької районної ради

29 липня 2015 року відбулося пленарне засідання тридцять четвертої сесії Кременчуцької районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Володимир Сіора. У його роботі взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат Полтавської обласної ради Володимир Ярмола, депутати обласної ради Іван Панасенко та Онисій Петращук, 

перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Олена Беркела, заступник голови районної ради Дмитро Колотієвський,  сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій, представники громадських об’єднань та партійних організацій, представники засобів масової інформації.

Перед початком роботи депутати вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблого в зоні АТО Станіслава Душі, який загинув 26 липня під Горлівкою.

Розпочавши роботу пленарного засідання, депутати прийняли порядок денний, додатково внісши до нього ряд питань.

Виконуюча обов'язки начальника фінансового управління райдержадміністрації Оксана Піддубна доповіла про виконання районного бюджету за І півріччя 2015 року та детально зупинилася на умовах передачі міжбюджетних трансфертів на 2016 рік Кременчуцькій міській раді. Також висвітлила особливості внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік та зупинилася на розпорядженнях голови райдержадміністрації, прийнятих за останній період.

Начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Оксана Семерянін доповіла про внесення змін та доповнень до Програми «Освіта Кременчуцького району на 2012-2016 роки», згідно з якими збільшується фінансування на матеріально-технічне забезпечення шкільних автобусів та придбання музичної апаратури і дверей для учнів Пришибської ЗОШ І-ІІІ ст, Чечелівської ЗОШ І-ІІ ст та Білецьківського НВК. Надія Гальченко, заступник директора РЛП «Кременчуцькі плавні», доповіла про внесення змін до Програми охорони довкілля в Кременчуцькому районі на період 2013-2015 рр., згідно з якими збільшується фінансування на оплату оренди та комунальних платежів для адміністрації РЛП. Яна Сторожева, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, висвітлила зміни до Програми економічного і соціального розвитку району, завдяки яким планується придбати високотехнологічні пральну та віджимну машини для центральної районної лікарні.

Марія Ігнатчук, головний лікар ЦРЛ, представила проект рішення про затвердження Звіту з оцінки майна «Будівельних матеріалів та конструкцій будівлі неврологічного відділення, розташованого за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, проспект Полтавський,  буд. 40».

Дмитро Колотієський, заступник голови районної ради, доповів по питаннях управління майном спільної власності територіальних громад району.

Усі проекти були прийняті за основу та в цілому із внесеними поправками. Загалом рада розглянула 12 питань.

У "Різному" виступили депутат районної ради Ганна Капустян, яка підняла ряд проблем суспільно-економічного спрямування. Уродженець с. Бондарі Віктор Рева із проханням упорядкувати дорогу до кладовища у с. Білани. Депутат обласної ради Іван Панасенко, який наголосив на необхідності консолідуватися громаді Кременчуччини в даних умовах і активно брати участь у житті району. Депутат районної ради Андрій Горячковський доповів про спортивні досягнення районних команд. Депутат районної ради Олександр Степаненко зупинився на окремих питаннях господарського спрямування. Також виступив голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Володимир Ярмола, він запевнив, що всі зауваження та побажання будуть враховані.