Новини спорту

Вже традиційно у м. Скадовськ проходять Всеукраїнські спортивні змагання з футболу на кубок “Золотий колос України”.

      Цього року в змаганнях з футболу серед юнаків 2001 р.н. і молодших, Полтавську область достойно представила команда  “Патріот” Кременчуцького району під керівництвом тренера Арішіна О.Г. В даному заході, який стартував  з 20 по 26 липня взяли участь 16 областей України. 

В нашій групі суперниками стали: “Колос” Кіровоградська обл., “Горняк” Запорізька обл., “Авангард” Львівська обл.,” Михайлівка” Запорізька обл., “Фортуна” Луганська обл., “Возрождєніє” Донецька обл. і “Колос-Десна” Чернігівська обл.

      Шкала напруження зростала з кожним матчем. Значне  хвилювання було і зі сторони батьків наших спортсменів, які також приїхали підтримати команду.

       Вийшовши в четверть фіналу другими, наші хлопці на високому рівні змагались з харківським “Маяком”, закінчивши гру з рахунком 1:1 і, програвши, по пенальті 4:5, в цьогорічних змаганнях посіли 5 місце.

       Хочеться відмітити, що на цих змаганнях кожен учасник нашої команди збагатив свій футбольнийдосвід, продемонстрував свої вміння та отримав масу позитивних емоцій, відпочивши під морським сонцем і накупавшися в морських хвилях.

  

 

Провідний спеціаліст

Кременчуцької РО ВФСТ “Колос”                                                   Є.Є.Цилюрик