Депутати працювали на засіданнях постійних комісій

22 липня відбулися засідання постійних комісій Кременчуцької  районної ради,  де були обговорені питання порядку денного тридцять четвертої сесії районної ради. У роботі зібрань взяли участь голова районної ради Володимир Сіора, голова районної державної адміністрації Володимир Ярмола, заступник голови районної ради Дмитро Колотієвський, заступник голови райдержадміністрації Олена Беркела, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, керівники служб та організацій.

Комісія з питань бюджету, приватизації та підприємницької діяльності (голова – Олександр Степаненко) рекомендувала до розгляду на сесії ряд бюджетних питань, які доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Піддубна. Зокрема, було розглянуто звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2015 року, розпорядження голови районної державної адміністрації, вивчено умови передачі міжбюджетних трансфертів на 2016 рік Кременчуцькій міській раді та особливості внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік. 

Надія Гальченко, заступник директора РЛП «Кременчуцькі плавні» доповіла про внесення змін до Програми охорони довкілля в Кременчуцькому районі на період 2013-2015 рр., згідно з якими збільшується фінансування на оплату оренди та комунальних платежів для адміністрації РЛП. Яна Сторожева, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, висвітлила зміни до Програми економічного і соціального розвитку району, завдяки яким планується придбати високотехнологічні пральну та віджимну машини для центральної районної лікарні.

На спільному засіданні освітянської та комунальної комісій ( голови – Євгеній Прядко, Олександр Мулявка) депутати заслухали Аліну Сивокінь, заступника начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка доповіла про внесення змін та доповнень до Програми «Освіта Кременчуцького району на 2012-2016 роки», про зміну назви (перейменування) Омельницького навчально-виховного комплексу «ліцей-інтернат – дошкільний навчальний заклад» Кременчуцької районної ради в Омельницький навчально-виховний комплекс «ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Кременчуцької районної ради 

та про  затвердження  Статуту Демидівського навчально-виховного комплексу  «загальноосвітня   школа І  ступеню - дошкільний  навчальний заклад»  Кременчуцької     районної  ради   Полтавської  області  (у новій редакції). Марія Ігнатчук, головний лікар ЦРЛ, представила проект рішення про затвердження Звіту з оцінки майна «Будівельних матеріалів та конструкцій будівлі неврологічного відділення, розташованого за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, проспект Полтавський,  буд. 40». Начальник відділу майна районної ради Вікторія Носуль доповіла по питаннях управління майном спільної власності територіальних громад району.