ПАТ "ПОЛТАВАОБЕНЕРГО" прохає повідомляти про крадіжки

ПАТ "ПОЛТАВАОБЕНЕРГО" повідомляє, що останнім часом значно зросла кількість випадків крадіжок на об'єктах електроенергетики. Предметом викрадення стають дроги повітряних ЛЕП, трансформаторна олива, силові трансформатори та інше обладнання. ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» звертається до жителів району з проханням сприяти у боротьбі з розкраданням електроустаткування та запобіганню крадіжок з об'єктів електроенергетики, які розміщені на території громад сільських рад. У прагненні легкої наживи нечисті на руку громадяни збагачуються за рахунок добробуту і комфорту інших. Адже їхні дії призводять не тільки до масштабних відключень електроенергії і, як наслідок, зупинки виробництва на великих промислових підприємствах, а й до знеструмлення таких важливих об'єктів життєзабезпечення як водонапірні вежі, фельдшерсько-акушерські пункти, органи місцевого самоврядування га інші. Досить часто без електроенергії залишаються цілі населені пункти або їх територіально віддалені частини. Враховуючи спекотний період року це призводить до соціальної напруги та справедливих нарікань споживачів. Подібні крадіжки можуть становити загрозу людському життю. ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» замість того, щоб займатися експлуатаційним обслуговуванням і підготовкою електричних мереж до роботи в осінньо-зимовий період вимушене витрачати кошти та трудові ресурси на відновлення у найкоротші терміни електропостачання споживачів після крадіжок. Хочеться наголосити: Випадкам крадіжок можна запобігти лише спільними зусиллями!!!

Якщо ви виявили підозрілі дії поблизу електроустановок, особливо, в нічну пору, й у віддалених від населених пунктів місцях, негайно повідомте будь-яким способом про факти та спроби крадіжок у районну філію ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО"  (тел. 72 50 33, 76 00 22 ), цілодобово до Кол-центру ПАТ «ПОЕ» 0-800-210-312 або дзвоніть за номером «телефону довіри» (0532) 516-135. Конфіденційність гарантується.

За сприяння у виявленні крадіжок та надання достовірної інформації щодо посягань на об'єкти електроенергетики, які знаходяться у власності ПАТ

«ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» грошова винагорода гарантується.

Пам'ятайте, що у Кримінальному Кодексі України передьбачено покарання за умисне пошкодження об'єктів електроенергетики у вигляді позбавлення волі.