Урочистості з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді

Напередодні Дня Конституції України у селі Потоки відбулися районні заходи з нагоди Дня Контитуції України та Дня молоді. Сільські голови, працівники державних установ та органів самоврядування, молодь, жителі навколишніх сіл зібралися, аби відсвяткувати та позмагатися у різних конкурсах та змаганнях, організованих для громади з нагоди цих свят.
На урочистостях до учасників та гостей свята звернулися з вітальними словами голова райдержадміністрації Володимир Ярмола, голова районної ради Володимир Сіора, Потоківський сільський голова Василь Никифорук, настоятель Свято - Вознесенської Української православної церкви Київського патріархату Отець Василій та голова Кременчуцької районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Андрій Горячковський.

На честь відзначення 19-тої  річниці Конституції, делегація громади району  поклала квіти до пам’ятника  Т.Г. Шевченка в с. Демидівка.

Стало традиційним  в Кременчуцькому районі в цей день проводити змагання на «Краще спортивне село району-2015 року», на призи голови  районної державної адміністрації та голови районної ради. Спортивні змагання проводилися з футболу, волейболу,  настільного тенісу та перетягування канату.

В загальнокомандному заліку на «Краще спортивне село району-2015»  перше місце посіла команда Кам’янопотоківської сільської ради, друге – Омельницької сільської ради і третє місце дісталося команді Максимівської сільської ради.

У найзапекліших змаганнях з перетягування канату перше місце шостий рік підряд зайняла команда Червонознам’янської сільської ради.

Переможцям та учасникам змагань  вручили нагороди та призи.