Працівників медичної галузі привітали зі святом

19 червня в актовій залі центральної районної лікарні відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника, що відзначається щорічно у третю неділю червня. Тут зібралися працівники медичної сфери району, ветерани праці галузі, сільські голови,  представники районної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, районних організацій та установ.

Голова районної ради Володимир Сіора щиросердно привітав медичних працівників Кременчуцького району за чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканців нашого району.

Грамотами районної ради та районної державної адміністрації за багаторічну й  сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, відданість справі, високу професійну майстерність були нагороджені кращі працівники ЦРЛ та центру ПМСД. Серед нагороджених лікарів депутати Кременчуцької районної ради: Микола Панченко, Валентина Носенко та Любов Шевченко.

Грамотою  обласної ради нагороджений  Євген Мусієнко, лікар анестезіолог відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії Кременчуцької ЦРЛ, який в червні 2014 року був призваний на військову службу при частковій мобілізації до збройних сил України. Був поранений, та після лікування повернувся в зону АТО. Постійно працює над підвищенням своїх знань, вдосконалює свій рівень на курсах підвищення кваліфікації.

У рамках святкової програми для медичних працівників виступили аматори художньої самодіяльності району.