Скликається чотирнадцята сесія Кременчуцької районної ради

16 травня голова районної ради Василь Кравченко підписав розпорядження про скликання чотирнадцятої сесії районної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 6 червня 2012 року о 10-00 годині у приміщенні районної ради (м. Кременчук, вул. Леніна, 14/23).

На розгляд ради виносяться питання:

 1. Про оздоровлення дітей та молоді в 2012 році.
 2. Про внесення доповнень до Програми «Освіта Кременчуцького району» на 2012-2016 роки.
 3. Про доповнення до Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Кременчуцького району на 2012 рік.
 4. Про передачу субвенції з Кременчуцького районного бюджету до Кременчуцького міського бюджету для надання реабілітаційних послуг дітям-інвалідам Кременчуцького району та на утримання і розвиток міського Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів департаменту праці та соціального захисту населення виконкому Кременчуцької міської ради.
 5. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2012 року.
 6. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
 7. Про внесення змін до розподілу вільних залишків бюджетних коштів загального та спеціального фондів районного бюджету станом на 01.01.2012 року.
 8. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2012 рік.
 9. Про затвердження цільової програми впровадження в Кременчуцькому районі другої фази проекту Європейського Союзу (ЄС) та Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на 2012-2015 роки.
 10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватного підприємства «Агрофірма ім. Шевченка», розташованої за межами населених пунктів Омельницької сільради Кременчуцького району Полтавської області.
 11. Про районну (комплексну) Програму підтримки та розвитку місцевого самоврядування на 2012-2014 роки.
 12. Про затвердження Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад Кременчуцького району та Методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад Кременчуцького району, яке перебуває в управлінні районної ради.
 13. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад району.
 14. Про приймання-передачу майна сільських бібліотек-філій у спільну власність територіальних громад району.
 15. Про визначення балансоутримувача об'єкта незавершеного будівництва Чечелівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, що знаходиться за адресою: с. Чечелеве, вул. Леніна, 42.
 16. Про надання дозволу Центральній районній лікарні на списання основних засобів.
 17. Про затвердження Звіту з оцінки майна нежитлових приміщень в адміністративному будинку районної ради, що знаходиться за адресою м. Кременчук, вул. Леніна, 14/23.
 18. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

На сесію запрошені: голова районної державної адміністрації,  заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники районних установ, організацій, підприємств за окремим списком, депутати обласної ради, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.