Омельник - другий в області

В перший тиждень літа, 6 червня в смт Решетилівка стартувала обласна Спартакіада на “Краще спортивне село області”, в якій прийняло участь 22 збірних команд Полтавської області, проявляючи свою спортивну майстерність в змаганнях з легкої атлетики, волейболу, міні-футболу, гирьового спорту, перетягуванні канату. 

Пекуче літнє сонце не зламало спортивний дух наших учасників Спартакіади, а саме, команду Омельницької сільської ради, під керівництвом амбіційної Шереметьєвої Олександри Іванівни, сільського голови с. Омельник, голови районної ради Сіори Володимира Івановича, керівника апарату райради  Арішіна Олександра Геннадійовича, тренера команди Сохіна Леоніда Борисовича та голову КРО ВФСТ “Колос”, почесного громадянина району Горячковського Андрія Федосійовича.

 

 
 

Слід відмітити, посилену підготовку Омельницьких спортсменів під активним керівництвом Олександри Іванівни, завдяки якій наша команда булла найяскравішою і найефектнішою: Омельницькі козаки, красуня-Україночка і запашна домашня паляниця стали окрасою параду.

 

Завдяки посиленим тренуванням, позитивним настроєм та вдало організованій роботі сільського голови і тренера команди, наші спортсмени стали срібними призерами цьогорічної Спартакіади, а отже і другою, за спортивною майстерністю, командою в області, поступившись першим місцем минулорічним переможцям та учасникам Всеукраїнської Спартакіади, збірній Миргородського району.


 


Відмітимо, що в змаганнях з настільного тенісу, наші спортсмени, Сохіна Наталія та Бакін Євген в загально-командному заліку посіли друге місце, третє місце вибороли і наші волейболісти: Сохін О., Пилипенко І., Щербина О., Кірілов Р., Зеленська І. та Погребняк О. Слід відзначити і учасників: Литвиненка Д., Палійя Ф., Луценко А.,Погребняк О., які проявили свою швидкість в змаганнях з легкої атлетики. І, лише, втрачені долі секунди, під час падіння учасника, трішечки віддалили нашу команду від головної нагороди переможця.

Найщиріші вітання Омельницьким спортсменам, подяка сільському голові і тренеру команди за досягнутий високий результат - Омельник, за своїми спортивними досягненнями - другий в області в цьогорічній Спартакіаді!

 Провідний спеціаліст

Кременчуцької РО ВФСТ “Колос”                                                   Є.Є.Цилюрик