Відбулося пленарне засідання тридцять третьої сесії Кременчуцької районної ради

 20 травня 2015 року відбулося пленарне засідання тридцять третьої сесії Кременчуцької районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Володимир Сіора. У його роботі взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат Полтавської обласної ради Володимир Ярмола, депутати обласної ради Іван Панасенко та Онисій Петращук, 
 

перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, заступник голови районної ради Дмитро Колотієвський,  сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій, представники громадських об’єднань та партійних організацій, представники засобів масової інформації.

 
   Перед початком роботи голова районної ради привітав команду  Пришибської ЗОШ І-ІІІ ст., яка успішно взяла участь у цьогорічному Всеукраїнському спортивно-масовому заході «Олімпійське лелеченя», та вручив директору школи Світлані Гресюк м’ячі від Полтавського відділення Національного Олімпійського Комітету України.
 Розпочавши роботу, відповідно до порядку денного, депутати внесли зміни та доповнення до ряду районних соціальних програм, затвердили звіт про виконання бюджету за І квартал цього року та внесли зміни до його показників на 2015 рік, заслухали інформацію про виконання районною державною адміністрацією частини делегованих районною радою повноважень. Також погодили передачу субвенції до Кременчуцького міського бюджету для надання реабілітаційних послуг дітям-інвалідам Кременчуцького району.   
   

Марія Ігнатчук, головний лікар центральної районної лікарні, та Артем Баркан, головний лікар комунального закладу «Кременчуцький РЦ ПМСД», представили свої звіти про виконання функціональних обов’язків та фінансово-господарську діяльність установ за 2014 рік.

 З метою забезпечення оптимальних умов для якісного оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2015 року було прийнято рішення про підготовку до сезону оздоровлення дітей та молоді у 2015 році.

 

У ході пленарного засідання було затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду гр. Анісову О.П. для сінокосіння за межами населених пунктів Піщанської сільської ради. 

Голова постійної комісії районної ради з питань пенсіонерів, ветеранів, інвалідів і соціально-правового захисту населення Іван Паліївець представив звіт про роботу комісії.
 

Насамкінець заступник голови районної ради Дмитро Колотієвський представив блок питань щодо управління майном спільної власності територіальних громад району, доповів про внесення змін до рішення про оголошення конкурсу на написання Гімну Кременчуцького району.

 У «Різному» з інформацією про формування спроможних територіальних громад на території Кременчуцького району виступив депутат районної ради, радник голови райдержадміністрації на громадських засадах Олександр Ситюк, своє бачення втілення Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» озвучили депутат обласної ради Іван Панасенко та депутат районної ради Ганна Капустян.  

Загалом цього дня депутати Кременчуцької районної ради розглянули 21 питання та прийняли відповідні рішення.