Вшанували пам"ять жертв політичних репресій

18 травня голова районної ради Василь Кравченко взяв участь у покладанні квітів до пам"ятного знаку "Жертвам сталінських репресій", приуроченого до Дня пам"яті жертв політичних репресій. Вшанувати невинних в цей день прийшли голова райдержадміністрації Юрій Нагорний, заступники голови районної ради, голови райдержадміністрації, представники влади м. Кременчука, громадських об"єднань, небайдужі громадяни Кременчука та Кременчуцького району.

 

   Цей День почали відзначати з 2007 року, відповідно до Указу Президента України № 431/2007 від 21 травня 2007 року "Про заходи у зв'язку з 70-ми роковинами Великого терору - масових політичних репресій 1937-1938 років". Щороку в третю неділю травня по всій Україні проводяться різноманітні заходи, присвячені пам’яті про ці страшні події.

 Перед присутніми виступила старший науковий співробітник Міського краєзнавчого музею Лідія Гришко, яка ще раз підкреслила, скільки було безвинно закатовано в період терору 37-38 років минулого століття кременчужан та жителів району, згадала поіменно жертв репресій.

Живі квіти до пам"ятника лягли як незгасимий знак нашої поваги до усіх, хто так чи інакше постраждав у роки сталінізму.