Депутати працювали на засіданнях постійних комісій

14 травня відбулися засідання постійних комісій Кременчуцької  районної ради,  де були обговорені питання порядку денного тридцять третьої сесії районної ради. У роботі зібрань взяли участь голова районної ради Володимир Сіора, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, керівники служб, організацій та підприємств району.

Спільне засідання провів голова бюджетної комісії Олександр Степаненко. Проект порядку денного тридцять третьої сесії представив заступник голови районної ради Дмитро Колотієвський. Про виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень доповіла начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Яна Сторожева. Розглянули депутати також внесення змін до ряду програм соціального спрямування. Підняли і проблему про добровільні об’єднання територіальних громад у Кременчуцькому районі. Була одностайно підтримана пропозиція Олександра Степаненка заслухати на пленарному засіданні інформацію по цьому питанню.

Відбулися цього дня і профільні засідання постійних комісій.  Комісія з питань бюджету, приватизації та підприємницької діяльності (голова – Олександр Степаненко) розглянула та рекомендувала до розгляду на сесії ряд бюджетних питань, вивчила стан фінансування районних програм та затвердила рекомендації по цьому питанню.

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів та екології (голова – Володимир Карпенко) заслухала начальника відділу Держземагентства у Кременчуцькому районі Максима Якобчука по питанню затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки наданої в оренду гр. Анісову Олегу Павловичу для сінокосіння за межами населених пунктів Піщанської сільської ради. Дмитро Каптель, в.о. начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, доповів про хід виконання Програми охорони довкілля в Кременчуцькому районі на період 2013 – 2015 роки.

На спільному засіданні освітянської та комунальної комісій депутати заслухали звіти про виконання функціональних обов’язків та фінансово-господарську діяльність головного лікаря ЦРЛ Марії Ігнатчук та головного лікаря КЗ «Кременчуцький РЦ ПМСД» Артема Баркана. Погодили продовження терміну для написання Гімну Кременчуцького району. Рекомендували до розгляду на сесії ряд питань щодо управління майном спільної власності територіальних громад району та Положення про порядок використання шкільних автобусів. Заслухали інформацію начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Оксани Семерянін про оздоровлення дітей та молоді у 2015.