Новини спорту

Шаховий турнір

Увага найактивнішої громадськості Кременчуцького району зосередилась на шаховому турнірі, присвяченому 70-й річниці Перемоги над нацизмом. Учасників змагань гостинно прийняла Дмитрівська сільська рада. Шаховий азарт поєднав в ігровому протистоянні як аксакалів району з цього виду спорту, так і підростаюче молоде покоління.

 

       Цьогорічним “королем” шахової дошки став Почесний громадянин кременчуцького району, голова КРО ВФСТ “Колос” Андрій Федосійович Горячковський, який в котрий раз продемонстрував свою техніку і майстерність. Друге місце в турнірній таблиці посів Рябов Валерій і бронзу отримав Лаврик Володимир.

        Що ж, турнір завершився. Найдостойніші отримали свої заслужені нагороди, але найголовнішою перемогою заходу стали життєвий досвід, молодість, дружба і, безперечно, хороший настрій.

 Новини футболу 

     Футбольні вболівальники району в напруженному очікуванні того, хто ж стане володарем цьогорічного Кубку Кременчуцького району з футболу, присвяченого 70-й річниці Перемоги над нацизмом.

     Позаду вже півфінальні змагання. В емоційно гарячій боротьбі зустрілися команди Потоки-Рокитне( 6:0),та з рахунком 7:1, Мацураба перетягла перемогу на свій бік, обігравши білецьківських футболістів і отримала  перепустку до фіналу, який відбудеться 17 травня.

    Отже, в фінальному двобої зустрінуться “Потоки” і “Мацураба”- дві енергійні і досвідчені команди.

 

 Провідний спеціаліст

Кременчуцької РО ВФСТ “Колос”                                                   Є.Є.Цилюрик