Святкові заходи з нагоди Дня Перемоги у районі

Цими днями урочистості з нагоди 67-ї річниці Перемоги над фашистськими загарбниками у Великій Вітчизняній війні пройшли по всіх сільських радах району.

8 травня голова районної ради Василь Кравченко взяв участь у святкових заходах з нагоди Дня Перемоги, які відбулися на території Пришибської сільради. Зокрема, жителі с. Пришиб зібралися на святковий мітинг о 20.00 біля будинку культури. Після вітальних промов Василя Кравченка, Пришибського сільського голови Валентини Городянко ветерани та жителі села поклали квіти до братської могили загиблих воїнів. А потім розпочався святковий концерт.

У цей час у с. Єрестово також почались урочистості. Одним із хвилюючих моментів свята був марафон вічного вогню, який взяли біля меморіалу у м. Комсомольську і від нього ветерани запалили вогонь біля братської могили загиблих воїнів у Єрестові. Пізніше цей же факел з рук в руки передадуть і в Пришиб, де також запалає вічний вогонь.

Після урочистостей жителі сільради милувались святковим салютом та смакували традиційною солдатською кашею.

9 травня Василь Кравченко відвідав Рокитненську сільраду, де з самого ранку почалось свято. Жителі села Рокитне зібрались біля Рокитненської ЗОШ І-ІІІ ст. і урочистою колоною рушили до пам"ятника Скорботній матері. Тут відбувся мітинг, на якому виступили голова районної ради Василь Кравченко, Рокитненський сільський голова Олена Лагай. Покласти вінок пам"яті до монумента було доручено Василю Кравченку та Івану Ванжулі, учаснику бойових дій, інваліду Великої Вітчизняної війни.

 

Потім відбувся святковий концерт, організований працівниками місцевого будинку культури та школи, ветерани смакували солдатською кашею та пили фронтові сто грамів.

Тим часом урочистості пройшли і в селі Щербаки, де також відбувся мітинг, покладання квітів до пам"ятника та інші святкові заходи.