Нарада сільських голів

15 квітня відбулася нарада при голові районної ради. У роботі засідання взяли участь сільські голови, керівники агроформувань, начальники відділів районної ради.

Насамперед було розглянуто питання про надання послуг населенню щодо обробітку присадибних ділянок. Як зазначив голова районної ради Володимир Сіора, є випадки, коли приватні підприємці беруть за обробіток однієї сотки землі до 50 гривень. 

При цьому нескладні розрахунки показали, що собівартість обробітку однієї сотки складає 10 грн. Завдання сільських голів – визначити списки громадян пільгових категорій, які потребують зниження ціни за оранку та культивацію землі, та звернутися із пропозиціями щодо реальної адекватної вартості обробітку землі до місцевих керівників агроформувань та приватників.

По питанню відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні виступив заступник голови ради Кременчуцької районної організації ветеранів Олексій Щербуха. Зокрема, він наголосив, що підготовка до відзначення свят триває, визначено місце проведення районних урочистостей, ідуть переговори щодо виділення благодійної допомоги на придбання продуктових наборів для ветеранів.

Про проведення двомісячника чистоти та благоустрою у районі інформував керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Арішін.

Підсумки засідання підвів голова районної ради Володимир Сіора.