Ветеранське золото

     Ще однією нагородою поповнилась скарбниця Кременчуцької районної організації ВФСТ “Колос” завдяки золотим медалям збірної команди Кременчуцького району з міні-футболу в Чемпіонаті України серед ветеранів 55+.

     Змагання проходили в м.Южноукраїнськ Миколаївської області. Залишивши позаду своїх суперників, а саме: команди з м.Донецька, Запоріжжя, Южноукраїнська, Нової Каховки та Одеси, наша команда заслужено піднялась на першу сходинку п’єдисталу пошани.

    

Ветерани Кременчуцького району під керівництвом головного тренера, почесного громадянина району, Горячковського А.Ф., вже не перший рік займають призові місця. І цьогорічна перемога- яскравий цьому приклад.

      Кращими в Чемпіонаті України визнані голкіпер нашої команди Паюров Павло, бомбардир Матяш Анатолій та захисник Негода Юрій. І, взагалі, весь склад команди: Горячковський Андрій, Веселовський Анатолій, Малагловець Анатолій, Коваленко Іван, Кавелін Микола, Стеценко Валерій, Шаманський Сергій- достойні звання найкращих гравців.

     Додатково хочеться відмітити Веселовського Анатолія та Малагловця Анатолія, які не тільки достойно змагались на футбольному полі, а й здійснили спонсорську допомогу для участі нашої збірної в даних змаганнях.

     Щирі вітання нашим переможцям, міцного здоров'я і подальших спортивних перемог! Так тримати!

    А нашому підростаючому поколінню хочеться сказати, що є на кого рівнятись і з кого брати приклад.

 

    21 березня в с.Піщане Кременчуцького району відбулись зональні змагання Чемпіонату області з міні-футболу серед чоловіків, в яких взяли участь збірні команди з Семенівки, Глобине, Хорола та збірна Кременчуцького району. Наша чоловіча збірна отримала путівку до фіналу чемпіонату, який відбудеться 28 березня.

 

 

 

Провідний спеціаліст

Кременчуцької РО ВФСТ “Колос”                                                   Є.Є.Цилюрик