Запсілля попрощалося з Олександром Карпенком, який загинув в зоні бойових дій

18 березня громаду району зібрала у Запсіллі сумна звістка - прощалися із загиблим в боях на сході України Олександром Карпенком.

Молодший сержант Олександр Григорович Карпенко був мобілізований 2 серпня минулого року. Патріот, не вагаючись, відправився на захист рідної держави. Служив у 92-й окремій механізованій бригаді старшим стрілком-водієм БТР. У боях під селом Комсомольське Старобешівського району Донецької області 28 серпня 2014 року зв"язок із Олександром було втрачено, довгий час він значився у списках зниклих безвісти. Нещодавно з допомогою експертизи ДНК тіло бійця було ідентифіковано і він, нарешті, повернувся додому...

Віддати останню шану мужньому захиснику України зібралися у Запсіллі рідні та друзі Олександра Карпенка, його односельці, патріоти з усього району та міста Кременчука.  Вшанувати пам'ять воїна-героя приїхали директор Департаменту та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, заступник військового комісара обласного військового комісаріату підполковник Андрій Ткаченко, голова райдержадміністрації Володимир  Ярмола, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, заступник голови районної ради Дмитро Колотієвський, та інші.