Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ фаза» в дії

12 березня у приміщенні районної ради відбувся Форум з координації впровадження Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ фаза», у якому взяли участь – координатор обласного ресурсного центру Старчик Віталіна , голова районної ради Сіора Володимир, голова районної державної адміністрації Ярмола Володимир, працівники апарату районної ради, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники районних установ та організацій, представники Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції, сільські голови, на території яких зареєстровані громадські організації, представники територіальних громад, очільники громадських об’єднань. Головував на засіданні голова районної ради Сіора Володимир.

Про  стан впровадження  Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - 3 фаза»  в Кременчуцькому районі та про районний Форум з координації Проекту, його склад і положення доповіла головний спеціаліст організаційного відділу районної ради Ткаченко Альона.

Далі учасники форуму заслухали голів сільських рад, які беруть участь у проекті та голів громадських організацій. Кай Ірина, голова Кам’янопотоківської громадської організації та Прокопенко Юлія член правління Омельницької громадської організації розповіли про результати участі у ІІ фазі Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Черепаха Таїса голова Кобелячківської сільської ради та Пилипенко Вадим голова Максимівської  громадської організації розповіли про очікування від участі у Проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» - ІІІ фаза.

Після закінчення форуму з координації впровадження Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ фаза» відбулися тренінги для представників громадських організацій на теми: «Ефективне управління організацією громади», «Спільне планування», «Підготовка мікропроектної пропозиції».