Депутати працювали на засіданнях постійних комісій

18 лютого відбулися засідання постійних комісій Кременчуцької  районної ради,  де були попередньо обговорені питання порядку денного тридцять другої сесії районної ради. У роботі зібрань взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, керівники служб, організацій та підприємств району.

Спільне засідання провів голова бюджетної комісії Олександр Степаненко. В ході розгляду проекту порядку денного тридцять другої сесії районної ради шостого скликання були внесені додаткові питання. Голова районної ради Володимир Сіора коротко відповів на питання по звіту за свою діяльність. Широко обговорили депутати  проект Програми економічного і соціального розвитку Кременчуцького району на 2015 рік, внесли свої зауваження та доповнення. В обговоренні питань взяли участь депутати Василь Камський, Володимир Карпенко, Василь Кравченко, Олександр Степаненко, Ганна Капустян, Сергій Онищенко.

Також цього дня відбулися профільні засідання постійних комісій.  Постійна комісія з питань бюджету, приватизації та підприємницької діяльності (голова – Олександр Степаненко) працювала спільно з постійною комісією з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів та екології (голова – Володимир Карпенко). Депутати розглянули ряд бюджетних питань, рекомендували до затвердження цільову комплексну Програму впровадження в Кременчуцькому районі третьої фази проекту Європейського Союзу (ЄС) та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на 2015 – 2017 та внесли зміни до Програми охорони довкілля в Кременчуцькому районі на період 2013 – 2015 рр.

На спільному засіданні освітянської, комунальної та транспортної комісій під головуванням Олександра Мулявки депутати заслухали інформації про виконання та внесення змін до ряду програм, розглянули кандидатуру Антона Левчука на посаду директора комунального підприємства «АРХБУДПРОЕКТ», погодили Положення  про    порядок призначення  на  посаду (на   умовах  контракту), продовження терміну  дії  контракту,  звільнення  з  займаної   посади    керівників комунальних підприємств, установ, організацій,   закладів(…),   прийняли рекомендації по питанню «Про використання майна спільної власності територіальних громад Кременчуцького району».

Постійна комісія з питань діяльності рад, самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації на чолі з Вадимом Ткаченком розглянула та погодила проекти рішень по внесенню змін до списку присяжних Кременчуцького районного суду Полтавської області, про структуру і чисельність виконавчого апарату Кременчуцької районної ради, рекомендувала до розгляду на сесії проекти рішень «Про  стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у 2014 році», 

«Про  стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Кременчуцького району у 2014 році». Також були прийняті рекомендації по питанню «Про хід реалізації положень Закону України «Про очищення влади» в районі».

Підсумки роботи комісій підвели на засіданні Президії районної ради, яку провів голова районної ради Володимир Сіора. Члени Президії ще раз обговорили питання порядку денного сесії, запропоновані зміни до Програми економічного і соціального розвитку Кременчуцького району на 2015 рік, погодили внесення змін до рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік».