Скликається тридцять друга сесія Кременчуцької районної ради

09 лютого прийнято розпорядження про скликання тридцять другої сесії районної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 25 лютого 2015 року о 10-00 годині у приміщенні районної ради (м. Кременчук, вул. Леніна, 14/23). 

На розгляд ради винести питання:

1. Про звіт голови районної ради про свою діяльність із 25 лютого 2014 року по 25 лютого 2015 року.

2. Про звіт  районної державної адміністрації про виконання Програми економічного та соціального розвитку Кременчуцького району за 2014 рік та здійснення делегованих районною радою повноважень.

3. Про  стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у 2014 році.

4. Про  стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Кременчуцького району у 2014 році.

5. Про Програму економічного і соціального розвитку Кременчуцького району на 2015 рік.

6. Про програму правової освіти населення району на 2015 -2019.

7. Про районну програму соціально-культурних заходів на 2015 рік.

8. Про затвердження цільової комплексної Програми впровадження в Кременчуцькому районі третьої фази проекту Європейського Союзу (ЄС) та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на 2015 – 2017 роки.

9. Про внесення змін до районної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2016 роки.

10. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік.

11. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету на 2014 рік.

12. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік.

13. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.

14. Про стан виконання районної комплексної  Програми соціального захисту ветеранів війни та увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 р.р. на 2011-2015 роки.

15. Про виконання програм з різних напрямків діяльності, прийнятих районною радою.

16. Про структуру і чисельність виконавчого апарату Кременчуцької районної ради. 

17. Про затвердження Положення  про    порядок призначення  на  посаду (на   умовах  контракту), продовження терміну  дії  контракту,  звільнення  з  займаної   посади    керівників комунальних підприємств, установ, організацій,   закладів   та про порядок погодження   районною    радою  призначення на посаду  та  звільнення  з  посади відділом освіти,   сім’ї,    молоді   та     спорту Кременчуцької  районної державної    адміністрації керівників установ, закладів    освіти,  що  є   об’єктами    спільної власності територіальних громад сіл Кременчуцького району Полтавської області

18. Про внесення змін до списку присяжних Кременчуцького районного суду Полтавської області.

19. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

20. Про депутатський запит депутата районної ради Зінченка С.А.

21. Різне.

 

На сесію запрошені: в.о. голови районної державної адміністрації,  заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники районних установ, організацій, підприємств за окремим списком, депутати обласної ради за окремим списком, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.