Відбулося друге пленарне засідання 31 сесії районної ради шостого скликання

4 лютого відбулося друге пленарне засідання тридцять першої сесії Кременчуцької районної ради. Вів засідання голова районної ради Володимир Сіора.

У роботі сесії взяли участь виконуючий обов’язки  голови райдержадміністрації Олександр Коваль, заступник голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій, представники громадських об’єднань та партійних організацій, представники засобів масової інформації. 

Після відкриття пленарного засідання та погодження порядку денного Володимир Сіора повідомив, що у ході підготовки постійні депутатські комісії рекомендували внести до порядку денного додаткове питання про підтримку Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, парламентарів держав світу про визнання Російської Федерації державою – агресором. Депутати одноголосно внесли запропонований проект рішення в порядок денний.
Першим виступив начальник фінансового управління райдержадміністрації  Олексій Лазоренко. Зокрема, він повідомив, що необхідно внести корективи у рішення «Про районний бюджет на 2015 рік» від 16.01.2015 року: фінансування дошкільних та клубних закладів залишається прерогативою сільських рад. Виступив також голова бюджетної комісії Олександр Степаненко, який зазначив, що комісія розглянула та погодила запропоновані зміни. Депутат Олександр Ситюк підкреслив, що зміни до рішення треба приймати пакетом, бо вони взаємопов’язані.  Депутати одноголосно прийняли зміни до рішення «Про районний бюджет на 2015 рік» та затвердили остаточний варіант рішення. 
Потому слово взяв депутат Олександр Мулявка, який зачитав текст заяви Кременчуцької районної ради про підтримку Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, парламентарів держав світу про визнання Російської Федерації державою – агресором. Доповнення до проекту рішення внесла депутат Ганна Капустян. Після обговорення депутати одностайно прийняли рішення та заяву із внесеними поправками.

У «Різному» виступили: головний лікар Кременчуцької ЦРЛ Марія Ігнатчук, яка повідомила про тяжке поранення лікаря цієї лікарні під Дебальцеве, патріот з червня перебуває в зоні АТО. Голова районної ради Володимир Сіора із проханням звернути більше уваги на переселенців із східних регіонів країни, які потребують допомоги.