Відкрита першість району з настільного тенісу

В останній день січня на базі педагогічного училища ім. А.С. Макаренка відбулась відкрита першість Кременчуцького району з настільного тенісу на Кубок депутата обласної ради Гальченка І.В.

Незважаючи на дощову, похмуру погоду, даний захід зібрав більше 50 учасників різної вікової категорії.

В очах як юних, так і  досвідчених спортсменів з великим професійним досвідом можна було спостерігати “яскравий вогонь” і непереможну жагу до перемоги.

Привітали учасників змагань почесний громадянин Кременчуцького району, голова районної організації ВФСТ “Колос” Горячковський Андрій Феодосійович та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семерянін Оксана Григорівна.

Слід відмітити, що даний захід зібрав найсильніших спортсменів району, зокрема,  КМС: Пальчика Миколу, Ялового Олександра, Прокопенка Юрія, Березовського Олександра, Кійло Сергія, Кобу Геннадія, Левицького Олександра і Левицького Михайла.

Особливий захват - від наймолодших учасників, майбутньої гордості району: Шуліки Тимофія (с.Потоки), Фесан Андрія ( с.Потоки) та Сохіна Максима (с.Омельник), які ввійшли в десятку найкращих.

Честь Кременчуцької райдержадміністрації достойно захистив Кармазін Олександр ( с.Демидівка) - заступник начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту.

В результаті цікавої, напруженої боротьби, призові місця розподілилися таким чином:

серед чоловіків:

 I м.-Березовський Олександр( с.Бондарі);

II м.-Кійло Сергій (с.Пришиб).

Єдина красуня, Данильчук Альона, яка ввійшла в чоловічий фінал,  завоювала бронзову нагороду,а також посіла почесне I м.- серед жінок.

Срібною призеркою серед жінок стала Сохіна Наталія ( с.Омельник) і III місце в Гольченко Карини ( с.Білецьківка).

       Переможці даного заходу були нагороджені грамотами і медалями.

      Учасники змагань висловлюють особливу подяку великим  прихильникам спорту: директору педагогічного училища ім. А.С. Макаренка Гальченко Івану Васильовичу, заступнику директора Прядку Євгену Михайловичу та керівнику фізичної культури в педагогічному училищі Бондаренку Віталію Володимировичу.      

 

 

 

Провідний спеціаліст

Кременчуцької РО ВФСТ “Колос”                                                   Є.Є.Цилюрик