Бюджет Кременчуцького району прийнято

16 січня відбулося перше пленарне засідання тридцять першої сесії Кременчуцької районної ради. Вів засідання голова районної ради Володимир Сіора.

У роботі сесії взяли участь виконуючий обов’язки  голови райдержадміністрації Олександр Коваль, заступник голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій, представники громадських об’єднань та партійних організацій, представники засобів масової інформації.

На початку роботи голова районної ради Володимир Сіора привітав із призначенням нового прокурора Кременчуцького району. Ним став колишній очільник Полтавської міжрайонної природоохоронної прокуратури Вячеслав Лісовий. Зі свого боку новопризначений прокурор пообіцяв працювати на благо Кременчуччини, підкреслив, що прокуратура — це не каральний орган, і діяльність її більше спрямована на профілактику правопорушень. Також Вячеслав Лісовий зробив короткий огляд роботи прокуратури за останній час.

 

Потому депутати сформували порядок денний, включивши до нього два додаткових питання «Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів», «Про організацію підвезення учнів загальноосвітніх навчальних закладів», та затвердили регламент роботи сесії.

По першому питанню «Про районний бюджет на 2015 рік» виступив начальник фінансового управління райдержадміністрації  Олексій Лазоренко.
Зокрема, він повідомив, що доходи районного бюджету плануються у сумі 144913,4 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду районного бюджету 143365,0 тис. грн., доходи спеціального фонду районного бюджету 1548,4 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку 25,0 тис. грн. Видатки районного бюджету визначаються у сумі 144913,4 тис. грн. В обговоренні питання взяли участь депутати Олександр Ситюк, Василь Камський, Володимир Карпенко, Іван Паліївець, Вадим Ткаченко, та інші. За пропозицією депутатів слово було також надано керівникам організацій: начальнику відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Оксані Семерянін, головному лікарю центральної районної лікарні Марії Ігнатчук, головному лікарю Кременчуцького РЦ ПМСД Артему Баркану.

Виступив і голова бюджетної комісії Олександр Степаненко, який підкреслив, що робота над бюджетом проведена дуже ґрунтовна, проект рішення треба приймати. Депутат Олександр Ситюк вніс доповнення до рішення, згідно з яким райдержадміністрація повинна після набрання чинності змін у законодавстві привести у відповідність до нових норм Бюджетного Кодексу рішення про районний бюджет на 2015 рік та терміново винести його на розгляд сесії. Депутати майже одноголосно прийняли рішення «Про районний бюджет на 2015 рік» із поправкою. Також депутати вирішили не закривати засідання сесії і зібратися уже найближчим часом, щоб переглянути рішення у зв’язку із змінами у законодавстві.

Були цього дня схвалені рішення «Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів», «Про організацію підвезення учнів загальноосвітніх навчальних закладів», завдяки чому полегшується механізм забезпечення харчування учнів 1-4 класів та утримання шкільних автобусів загальноосвітніх навчальних закладів району.

У «Різному» виступили: депутат районної ради Іван Паліївець, який закликав присутніх готуватися до відзначення 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні; депутат районної ради Олександр Степаненко з пропозицією звернутися до керівництва облдержадміністрації та обласної ради з проханням пришвидшити призначення голови Кременчуцької райдержадміністрації.