Триває робота над проектом районного бюджету на 2015 рік

14 січня на спільне засідання зібралися Координаційна рада з питань місцевого самоврядування та Президія районної ради. У роботі зібрання взяли участь виконуючий обов’язки  голови райдержадміністрації Олександр Коваль, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, керівники служб, організацій та підприємств району.Питання на повістці дня було лише одне – проект районного бюджету на 2015 рік. Однак після короткої доповіді начальника фінансового управління райдержадміністрації Олексія Лазоренка розгорілися дебати, особливо гостро піднімалося питання існування та функціонування дошкільних закладів району.

В обговоренні взяли участь депутати Олександр Ситюк, Олександр Степаненко , Омельницький сільський голова Олександра Шереметьєва, Недогарківський сільський голова Віра Пащенко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Оксана Семерянін, головний лікар центральної районної лікарні Марія Ігнатчук, та інші. Зважаючи на непросту ситуацію було вирішено створити робочу групу у складі представників райдержадміністрації, районної ради, керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, сільських голів та вивчити дане питання докладніше. Робоча група невідкладно взялася за роботу і до кінця робочого дня тривала робота над найбільш суперечливими моментами.

15 січня об 11.00 сільські голови, бухгалтери сільських рад, окремі депутати та керівники районних організацій, управлінь, відділів знову зібралися для обговорення проекту районного бюджету. На це засідання були також запрошені виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олександр Коваль, начальник Великокохнівської філії ПАТ «Полтаваобленерго» Валерій Чечель, головний інженер ПАТ «Міськгаз» Борислав Грабовський. Головував на засіданні голова районної ради Володимир Сіора.

Найбільше усіх присутніх хвилювало питання існування освітніх закладів. Виступили з пропозиціями депутати Олександр Степаненко та Олександр Ситюк, бухгалтери сільських рад, свої коментарі надали Валерій Чечель та Борислав Грабовський.

 Цього ж дня відбулося і спільне засідання постійних комісій районної ради під головуванням голови бюджетної комісії Олександра Степаненка та засідання Президії районної ради. Депутати заслухали начальника фінансового управління райдержадміністрації Олексія Лазоренка. Після тривалого обговорення було вирішено додатково внести на розгляд сесії ще одне питання – про організацію підвозу та харчування дітей. Стосовно проекту районного бюджету на 2015 рік було рекомендовано доопрацювати і роздати перед пленарним засіданням депутатам проект рішення.