Закладено парк на території Піщанської гімназії

19 квітня у селі Піщаному на території гімназії, в рамках проведення двомісячника чистоти та благоустрою населених пунктів району, відбулося екологічне свято «Зелене розмаїття». У ньому взяли участь голова районної ради Василь Кравченко, заступник голови районної ради Василь Камський, Піщанський сільський голова Олександр Красницький,  депутати районної ради, працівники апарату районної ради, учні та педагоги, жителі села Піщане.

Учні гімназії  дружно зібралися на святкову лінійку. Директор школи Вадим Ткаченко привітав усіх учасників та  оголосив про початок  робіт по висадженню дерев на території гімназії.

Із словами привітань виступили голова районної ради Василь Кравченко, директор ТОВ «ДекорАгро» Валерій Попов, який повідомив, що саме підприємство «ДекорАгро» передало як благодійну допомогу 260 саджанців горобини, калини, бука, липи, берези та інших дерев на суму більше 20 тис. грн. для закладення парку на території Піщанської гімназії. Також виступили депутати районної ради Ганна Капустян, Марія Хомутенко, шкільна екологічна агітбригада «Дзвони».

   

А далі робота закипіла, як у вулику. Учні разом з депутатами розподілились по ділянках і дружно взялися за роботу. Посадити перший саджанець на центральній алеї, яка віднині носитиме назву Алея випускників, було доручено голові районної ради Василю Кравченку та директору гімназії, депутату районної ради Вадиму Ткаченку. В майбутньому із цих тендітних саджанців повинна вирости горобинова алея, яка стане окрасою території гімназії.

Також були закладені два березових гаї, Екологічна, Спортивна та Батьківська алеї парку. Кожному з гостей діти виготовили іменну бірку, яку прикріпили на посаджене депутатом дерево. Тож, згодом можна буде милуватись горобинами Василя Кравченка та Вадима Ткаченка, берізками Ганни Капустян, Олександра Ситюка, Євгена Прядка, Олександра Красницького, липами Марії Хомутенко та Ольги Шаповал, буком Василя Камського.

Весело і дружно пройшло святкове висадження дерев, територія гімназії відразу набула барвистого, кучерявого вигляду. А насамкінець роботи, коли уже було висаджене останнє дерево, заряснів теплий весняний дощ, благословляючи працю учнів та депутатів і даючи надію, що парк Піщанської гімназії буде зеленіти і дарувати радість!