Подарунки до Дня святого Миколая

У переддень Дня святого Миколая голова Кременчуцької районної ради Володимир Сіора, заступник начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Кременчуцької райдержадміністрації Аліна Сивокінь, працівник служби у справах дітей райдержадміністрації Анастасія Білоус завітали із подарунками у прийомні сім’ї району.

Перший візит відбувся у село Садки Кам’янопотоківської сільської ради, де проживає родина Єременків. Діти радо зустріли поважних гостей, які привітали малечу із наступаючими святами та вручили солодкі подарунки.

Також цього дня раділа дітвора прийомної сім’ї Шмиголь, що у селі Піщане. Поважні гості поспілкувалися з батьками та дітьми, побажали всього найкращого та вручили солодощі.

Дитячий будинок сімейного типу родини Притули Інни Іванівни, що у селі Рокитне, як завжди радо та привітно зустрічав відвідувачів. Володимир Сіора побажав дітям добре вчитися та передав подарунки. Рокитненський сільський голова Олена Лагай від імені сільської громади також привітала дітей із наступаючим святом.