Депутати працювали на засіданнях постійних комісій

17 грудня відбулися засідання постійних комісій Кременчуцької  районної ради,  де були попередньо обговорені питання порядку денного тридцятої сесії районної ради. У роботі зібрань взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Олександр Коваль, заступник голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, керівники служб, організацій та підприємств району.

На спільне засідання, яке провів голова бюджетної комісії Олександр Степаненко,  було винесено три питання - розгляд проекту порядку денного тридцятої сесії районної ради шостого скликання, проекти рішень «Про Програму економічного і соціального розвитку Кременчуцького району на 2015 рік» та «Про план роботи районної ради на 2015 рік».

Володимир Сіора наголосив, що додатково до проекту порядку денного внесено два питання «Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад району» та «Про продовження строку дії конкурсу на Гімн Кременчуцького району».

Бурхливе обговорення викликав проект Програми економічного і соціального розвитку Кременчуцького району на 2015 рік. Неточності у тексті та відсутність затвердженого бюджету на наступний рік врешті вилились у пропозицію головуючого рекомендувати сесії зняти це питання з розгляду, з чим депутати одностайно погодились.

При розгляді проекту плану роботи районної ради на наступний рік депутат Ганна Капустян висловилась за внесення в план роботи питання про люстрацію.

Також цього дня відбулися профільні засідання постійних комісій.  Постійна комісія з питань бюджету, приватизації та підприємницької діяльності, яку очолює Олександр Степаненко, розглянула та рекомендувала для розгляду на сесії проекти рішень «Про внесення змін та доповнень до Районної програми соціально – культурних заходів на 2014 рік» та «Про внесення змін до рішення двадцять  дев’ятої  сесії районної ради шостого скликання від 19 листопада 2014 року «Про внесення змін та доповнень до Районної цільової програми «Репродуктивне  здоров’я населення» до 2015 року».

На спільному засіданні комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту та постійної комісії з питань діяльності рад, самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації під головуванням Євгенія Прядка депутати заслухали начальника відділу освіти, сім»ї, молоді та спорту Оксану Семерянін, яка представила районну цільову комплексну Програму підтримки сім’ї та молоді Кременчуцького району на 2015-2016 роки. Також детально було вивчено проект рішення «Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад району», згідно якого пропонується укласти трудовий контракт на посаду директора Рокитненської ЗОШ І-ІІІ ст. строком на 1 рік з Дмитром Боярським. Тетяна Гаврикова, завідувач сектору культури та туризму райдержадміністрації, виступила з проектом рішення «Про продовження строку дії конкурсу на Гімн Кременчуцького району», оскільки творча робота над поданими зразками триває.

Постійна комісія районної ради з питань промисловості, будівництва, комунального господарства та комунальної власності на чолі з Олександром Мулявкою розглянула та погодила проекти рішень «Про надання дозволу Кременчуцькій центральній районній лікарні на списання основних засобів», «Про затвердження розпоряджень голови районної ради», «Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад району».

Підсумки роботи комісій підвели на засіданні Президії районної ради, яку провів голова районної ради Володимир Сіора. Члени Президії погодились із рекомендацією комісій зняти з порядку денного сесії Програму економічного і соціального розвитку Кременчуцького району на 2015 рік. Також була внесена пропозиція заслухати у «Різному» на пленарному засіданні в.о. голови райдержадміністрації Олександра Коваля по питанню відключення споживачів району від електропостачання.