Вітання працівникам місцевого самоврядування

7 грудня Україна відзначила День місцевого самоврядування.

Напередодні у Кременчуцькій районній раді зібралися працівники місцевого самоврядування Кременчуччини на чолі з головою районної ради Володимиром Сіорою: сільські голови, депутати рад різних рівнів, представники сільських рад, почесні громадяни району. Привітати їх із професійним святом прибули виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Олександр Коваль, начальники управлінь та відділів виконавчої гілки влади району, очільники освітянських, медичних  установ, керівники та працівники організацій різних форм власності і напрямків діяльності.

Перед початком урочистостей усі присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто поклав своє життя за Україну у боротьбі за єдність на сході держави.

У вітальному слові голова районної ради Володимир Сіора коротко відзначив здобутки самоврядних органів району та висловив надію на подальший розвиток і утвердження влади місцевих громад. 

На виконання рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради шостого скликання Володимир Сіора урочисто привітав із присвоєнням звання «Почесний громадянин Кременчуцького району» Андрія Горячковського, директора Кременчуцької районної організації ВФ СП «Колос», вручив пам’ятні відзнаки та побажав і надалі успішно розвивати спортивний рух у районі.
 
  Приєдналися до привітань і почесні гості свята – голова Полтавської обласної Організації всеукраїнського спортивного товариства «Колос» Анатолій Головань, директор Полтавського відділення національного олімпійського комітету Інесса Гетьман, директор Полтавської обласної спортивної школи «Колос» Віталій Зінченко, та інші.

Також цього дня Почесною грамотою та відзнакою обласної ради був нагороджений депутат районної ради Євгеній Прядко, грамотою обласної ради - начальник юридичного відділу районної ради Наталія Цюпа, Почесну грамоту районної ради отримала секретар Омельницької сільської ради Інна Гнєдаш. Грамотами та подяками районної ради було нагороджено працівників місцевого самоврядування району та депутатів різних рівнів.

 
 

Із теплими словами вітань звернувся до присутніх виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олександр Коваль. Побажавши успіхів у нелегкій справі розбудови територіальних громад, вручив грамоти райдержадміністрації за активну співпрацю з виконавчими органами влади працівникам та депутатам сільських рад.

Приєдналися до привітань та вручили подарунки за співпрацю сільським головам головний лікар ЦРЛ  Марія Ігнатчук та головний лікар Кременчуцького РЦ ПМСД Артем Баркан, заступник начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Аліна Сивокінь, завідувачсектору культури та туризму райдержадміністрації Тетяна Гаврикова.

 

Яскраві та оригінальні музичні вітання прозвучали для господарів та гостей свята у виконанні творчих колективів району.