Урочисте відкриття нового сезону роботи дитячого Автомістечка

18 квітня 2012 року надовго запам’ятається 20-ти учням Ялинцівського НВК. У рамках співпраці Кременчуцької районної ради та Автозаводської районної ради цього дня урочисто відкрився 2-й навчальний рік в автомістечку, що знаходиться в парку Миру м. Кременчука. Як і годиться, цю урочисту подію було належно підготовлено. Крім учнів прибули педагоги, батьки, працівники відділу освіти та почесні гості, серед яких очільники районів Володимир Коваленко та Василь Кравченко.

Всі виступаючі були одностайні в своєчасності та суспільній значимості започаткування такого містечка. Саме досвід, отриманий дітьми в умовах, максимально наближених до реального життя, стане малечі в нагоді в майбутньому. Про це говорилося і у вітальних іменних листівках, отриманих кожним учасником.

Далі все йшло за вимогами навчального плану. Спочатку інструктаж представника міської ДАІ Володимира Кравченка, якому допомагали юні інспектори – учні шкіл міста. Діти пройшли по Автомістечку та з цікавістю послухали розповідь міліціонера про дорожні знаки, дорожню розмітку, світлофор, та правила переїзду і переходу через залізничний переїзд.  А потім найбажаніша дітьми частина – практична їзда на електромобілях, за всіма правилами дорожнього руху. Перші метри окремим юним водіям давалися нелегко, але під завершення занять відчувалася хай і маленька, та все ж впевненість у діях керманичів авто. Найбільше цей день запам’ятається для учня Ялинцівського НВК Репецького Артема, якому в цей день виповнилося 8 років. Свої почуття хлопчик висловив захопленими словами радості і запевненнями, що завжди буде дотримуватись правил дорожнього руху.

Як уже зазначалося вище, дано старт другого навчального року в Автомістечку. Тільки в минулому році таке «навчання» пройшли понад 150 дітей навчальних закладів району. Вдячні діти отримали значні навички, відчувши турботу та увагу дорослих.