Розпочинається третя фаза Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

28 листопада у приміщенні районної ради відбувся районний семінар на тему впровадження Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – 3 фаза». Провели семінар працівники Полтавського ОПВ на чолі з Віталіною Старчик. На семінар прибули заступник голови районної ради Дмитро Колотієвський, в.о. голови районної державної адміністрації Олександр Коваль, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації та районної ради, керівники районних організацій, сільські голови та представники сільських рад – учасники проекту ПРООН, очільники громадських об’єднань.

Спільний Проект Європейського союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» було розпочато в Україні у грудні 2007 року для покращення самоврядування через залучення громад до процесів місцевого розвитку. Успіх проекту визначив коло додаткових завдань та спроектував другу фазу проекту, яка розпочалася у 2011 році. Сьогодні розпочинається третя фаза проекту, яка має на меті створити умови для розвитку соціально-економічної сфери на місцевому рівні шляхом розвитку місцевого самоврядування та підтримки ініціатив місцевих громад.

Кременчуцький район було відібрано для участі у ІІІ фазі. На території району зареєстровано 4 громадських об’єднання, які беруть участь у проекті.

Віталіна Старчик, координатор проекту, ознайомила присутніх із метою та завданнями проекту розвитку місцевих громад, окреслила пріоритетні сфери впровадження та озвучила квоти та ресурси проекту. Також присутні дізналися про механізми планування проектів на місцях.

Під час засідання було підписано Угоду про партнерство між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй та Кременчуцькою районною державною адміністрацією, Кременчуцькою районною радою.