Відбулося чергове пленарне засідання Кременчуцької районної ради

19 листопада 2014 року відбулося пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії Кременчуцької районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Володимир Сіора. У його роботі взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Олександр Коваль, заступник голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій, представники громадських об’єднань та партійних організацій, представники засобів масової інформації.

На початку роботи Володимир Сіора представив присутнім нового начальника міліції Кременчуцького району, майора міліції Мартиша Олександра Юрійовича. Засідання сесії співпало з днем народження Олександра Юрійовича і голова Кременчуцької районної ради Володимир Сіора разом з депутатами та громадськістю поздоровили іменинника з 30-річчям та побажали успіхів у виконанні поставлених завдань, здоров'я та благополуччя.

Після відкриття сесійного засідання депутати затвердили порядок денний із внесеними змінами, доповнивши його питаннями «Про внесення змін та доповнень до Програми «Освіта Кременчуцького району на 2012-2016 роки», «Про внесення змін до складу Президії Кременчуцької районної ради».

 По першому питанню «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року» виступив начальник фінансового управління райдержадміністрації  Олексій Лазоренко.

Потім депутати розглянули та прийняли із деякими уточненнями рішення про внесення змін до районних програм «Репродуктивне здоров’я населення», Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 рр., Програми економічного та соціального розвитку Кременчуцького району на 2014 рік та Програми «Освіта Кременчуцького району на 2012-2016 роки». Відповідно внесених змін до програм одностайно проголосували за зміни до показників районного бюджету на 2014 рік.

Переважною більшістю голосів були прийняті рішення «Про реорганізацію Максимівської сільської лікарської амбулаторії в Максимівську амбулаторію загальної практики-сімейної медицини», «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Кременчуцького району», «Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад району»,  «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок Товариства з обмеженою відповідальність «Єристівський гірничозбагачувальний комбінат».

 Дмитро Колотієвський, заступник голови районної ради, представив блок питань по управлінню майном спільної власності територіальних громад району, ознайомив присутніх із змінами до списку присяжних Кременчуцького районного суду, питанням про припинення дії контракту з директором комунального підприємства «Архбудпроект» та внесеними змінами до складу Президії Кременчуцької районної ради.

У «Різному» виступили:

-       Дмитро Колотієвський, заступник голови районної ради, з інформацією про виконання запитів депутатів районної ради Зінченка С.А., Капустян Г.Т., поданих на попередньому пленарному засіданні;

-       Олександр Мулявка, депутат районної ради, який проінформував присутніх про використання коштів, зібраних громадськістю району для потреб воїнів АТО. Зокрема, повідомив, що за ці кошти було придбано тепловізор для 32-ї десантної бригади;

-       Ганна Капустян, депутат районної ради, яка закликала громадськість району відзначити 21 листопада річницю Євромайдану, та підняла питання про притягнення до відповідальності винних у подіях, що сталися минулої зими на Майдані у Києві;

-       Сергій Немченко,  депутат районної ради, який підняв болючі питання життєдіяльності Піщанської громади.

Загалом усі питання порядку денного були розглянуті та прийняті відповідні рішення.