Відбулися засідання постійних комісій районної ради

Відповідно до плану роботи районної ради останніми днями відбулися засідання постійних депутатських комісій, де були розглянуті питання проекту порядку денного 29 сесії районної ради шостого скликання.

7 листопада на спільне засідання зібралися депутати постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, комунального господарства та комунальної власності (голова – Олександр Мулявка) та постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту (голова – Євгеній Прядко).
Комісії розглянули та погодили питання «Про проект порядку денного двадцять дев’ятої сесії районної ради шостого скликання» із уточненням, що буде змінено порядок розгляду питань на сесії, та проект рішення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Кременчуцького району». Василь Олексієнко, заступник головного лікаря центральної районної лікарні, доповів про  внесення змін та доповнень до Районної цільової програми «Репродуктивне здоров’я населення», згідно яких планується придбання за рахунок субвенцій Максимівської та Білецьківської сільських рад стоматологічного обладнання для кабінету лікаря-стоматолога Кременчуцької ЦРЛ в селі Максимівка та придбання лабораторного обладнання для кабінету лаборанта Кременчуцької ЦРЛ в селі Білецьківка.

Оксана Семерянін, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, представила кандидатури директорів навчальних закладів для продовження трудових контрактів. Загалом проект рішення був погоджений, однак Ользі Яроменок, директору Омельницького навчально-виховного комплексу «ліцей – інтернат – дошкільний навчальний заклад», змінили термін продовження контракту із 3 років до 1 року. Тетяна Гаврикова, завідувач сектору культури та туризму райдержадміністрації, доповіла про внесення змін та доповнень до районної Програми соціально-культурних заходів на 2014 рік; Артем Баркан, головний лікар Кременчуцького РЦ ПМСД ознайомив присутніх із проектом рішення про реорганізацію Максимівської сільської лікарської амбулаторії в Максимівську амбулаторію загальної практики-сімейної медицини; Вікторія Носуль, начальник відділу майна районної ради, представила блок питань щодо управління майном спільної власності територіальних громад Кременчуцького району. Також депутати розглянули інформації про хід виконання програм „Питна вода Кременчуччини на 2006-2020 роки”, Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки, районної програми «Репродуктивне здоров’я», по яких були прийняли відповідні рекомендації.

10 листопада провели спільне засідання постійна комісія районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів та екології (голова - Володимир Карпенко) та постійна комісія районної ради з питань діяльності рад, самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації (голова - Вадим Ткаченко). Погодивши проект порядку денного сесії та кандидатуру на звання Почесного громадянина Кременчуцького району,

комісії заслухали питання про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок Товариства з обмеженою відповідальність «Єристівський гірнично – збагачувальний комбінат», після детального обговорення депутати рекомендували проект рішення на затвердження. Наталія Цюпа, начальник юридичного відділу районної ради, доповіла про внесення змін до списку присяжних Кременчуцького районного суду. Також депутати розглянули хід виконання Програми профілактики правопорушень на 2011 – 2015 р.р.  та галузевої програми розвитку молочного скотарства Кременчуцького району до 2015 року.

 

11 листопада розглянули проект порядку денного двадцять дев'ятої сесії районної ради шостого скликання постійна комісія районної ради з питань бюджету, приватизації та підприємницької діяльності (голова - Олександр Степаненко), постійна комісія з питань транспорту, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу (голова - Михайло Крамаренко), постійна комісія з питань пенсіонерів, ветеранів, інвалідів, соціально-правового захисту населення (голова - Іван Паліївець). В ході роботи додатково до проекту порядку денного було внесено питання про внесення змін та доповнень до програми «Освіта Кременчуцького району на 2012-2016 роки».

Фінансові питання доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Олексій Лазоренко. Внесення змін до програм висвітлили керівники відповідних підрозділів райдержадміністрації. Окремо було внесено пропозицію змінити рішення про внесення змін та доповнень до районної Програми соціально-культурних заходів на 2014 рік, зокрема, переорієнтувати виділення коштів під Програму економічного і соціального розвитку району, з чим депутати одностайно погодились. Було заслухано також інформації про хід виконання районної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013 – 2020 роки та про хід виконання районної Програми безпеки дорожнього руху на 2011 – 2015 р.  У «Різному» виступив керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Арішін, який доповів про завершення ІІ фази проекту Європейського Союзу (ЄС) та Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на 2012-2015 роки у Кременчуцькому районі.