Гімн Кременчуцького району потребує доопрацювання

29 жовтня відповідно до рішення двадцять восьмої сесії районної ради шостого скликання «Про оголошення конкурсу на написання Гімну Кременчуцького району та затвердження Положення про проведення конкурсу на написання проекту Гімну Кременчуцького району» відбулося повторне засідання конкурсної комісії під головуванням депутата районної ради Євгенія Прядка.

У засіданні взяли участь голова районної ради Володимир Сіора, заслужений працівник культури України Володимир Смоляков, автори одного з проектів Г.Яременко та С.Литвиненко, представник Омельницької громади, депутат районної ради Марія Хомутенко.

На розгляд було запропоновано два удосконалені відповідно до попередніх побажань членів комісії проекти:

- Слова Г. Яременко,  музика С. Литвиненка;

- Слова Тамари Васильєвої, музика Олександра Левицького.

Члени комісії заслухали надані фонограми та обговорили кожен із поданих творів. Свої думки та зауваження висловили Володимир Сіора, Володимир Смоляков, Євгеній Прядко, Ольга Шаповал, Тетяна Керімова, Тетяна Гаврикова.

Зважаючи на важливість даного рішення та дослухавшись до зауважень працівників культури, члени комісії вирішили залучити до аналізу проектів Гімну Кременчуцького району відповідних спеціалістів. А вже потім остаточно прийняти рішення та визначити проект-переможець.