Проведено навчання для сільських голів

15 жовтня проведено чергове навчання для сільських голів району на актуальні теми з організації роботи органів місцевого самоврядування. Провели захід голова районної ради Володимир Сіора та виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олександр Коваль. Взяли участь у роботі заступник голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації та районної ради, керівники районних установ та організацій.

Згідно порядку денного про заходи по утриманню фахівців із соціальної роботи Кременчуцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у 2015 році доповів директор Кременчуцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сергій Качковський. Начальник юридичного відділу районної ради Наталія Цюпа ознайомила із щойно опублікованим Законом України “Про очищення влади”. Завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Олена Марискіна зробила огляд змін до законодавства України.

Начальник відділу Держземагенства у Кременчуцькому районі Максим Якобчук доповів про забезпечення контролю органами місцевого самоврядування за використанням і охороною земель комунальної власності. Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Арішін акцентував увагу присутніх на впровадженні інвестиційних програм DESPRO і ПРООН в районі. Білецьківський сільський голова, заступник голови районної асоціації сільських голів Анна Самойлюк зробила доповідь на тему «Про розвиток територіальних громад».

В ході навчання проведено анкетування сільських голів в рамках цільової комплексної програми НАН України “Модернізація українського суспільства і економіки в контексті викликів XXI століття”, яке провів координатор цієї програми в Полтавській області Євген Соловйов. 

У «Різному» виступила депутат районної ради Ганна Капустян, яка презентувала свою книгу «Пам’ять 33-го кличе молодих. Сповіді свідків і слово історика». 

Підсумки засідання підвів голова районної ради Володимир Сіора.