Голова районної ради Володимир Сіора провів виїзний прийом громадян за місцем проживання

3 вересня 2014 року голова районної ради Володимир Сіора провів виїзний прийом громадян за місцем проживання у Гориславській, Майбородівській, Демидівській, Омельницькій, Рокитненській сільських радах.

Так, у Гориславській сільській раді до керівництва районної ради звернулася директор Гориславського НВК Олена Фільченко з проблемою ремонту покрівлі на приміщенні НВК. Батьківський комітет цього ж закладу підняв питання підвезення дітей із села Миловидівка до Гориславського НВК.

Майбородівську громаду хвилює питання розпаювання території старих фруктових садів та деякі законодавчі моменти оплати водопостачання.

Делегація Демидівки звернулася з листом про негативний вплив на навколишнє середовище з боку свинокомплексу. Лист направлено на розгляд обласної екологічної комісії.

В Омельнику до голови районної ради звернулася директор школи Ольга Яроменок із питанням узаконення землі під дошкільним навчальним закладом та голова первинної організацій ветеранів Ніна Молодецька із проблемою здорожчання ліків.

У Рокитному на прийом до голови районної ради звернулися батьки учнів місцевого навчального закладу, яких хвилює питання збору коштів у школі.