Місцевий розвиток, орієнтований на громаду

3 квітня у приміщенні адмінбудинку відбувся районний семінар «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ», у роботі якого взяли участь заступник голови районної ради Василь Камський, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Коваль, заступник голови райдержадміністрації Олена Бичкова, сільські голови, начальники відділів районної ради та райдержадміністрації, керівники районних установ та організацій. Провели семінар працівники обласного ресурсного центру.
Спільний Проект Європейського союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» було розпочато в Україні у грудні 2007 року для покращення самоврядування через залучення громад до процесів місцевого розвитку. Успіх проекту визначив коло додаткових завдань та спроектував другу фазу проекту, яка розпочалася у 2011 році. Для відтворення методології Проекту були відібрані три райони Полтавської області – Кременчуцький, Новосанжарський та Оржицький.

Десятою сесією шостого скликання Полтавської обласної ради затверджена Цільова Програма впровадження в Полтавській області другої фази Проекту Європейського союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на 2012 – 2015 роки.