Відбулася нарада сільських голів

17 червня відбулася нарада сільських голів при голові районної ради по питанню внесення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади та реформування органів місцевого самоврядування в Україні. Вів засідання голова районної ради Володимир Сіора. У засіданні взяли участь сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради та райдержадміністрації.

 

Першим виступив керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Арішін. Своє бачення та пропозиції щодо децентралізації фінансів та зміцнення матеріально-фінансової основи місцевого самоврядування висвітлили співдоповідачі - Омельницький сільський голова Олександра Шереметьєва, Білецьківський сільський голова Анна Самойлюк. Головуючий Володимир Сіора надав слово для обговорення питання кожному з очільників територіальних громад. За результатами обговорення було погоджено календарний план організаційних заходів та склад робочої групи з організації проведення обговорення положень змін до Конституції України.

Насамкінець, голова районної ради Володимир Сіора підвів підсумки засідання та окреслив завдання на майбутнє. Закликав усіх сільських голів активно включитися у заплановані спортивні змагання до Дня Конституції України, які планується провести на базі Потоківської сільради 28 червня.