Ювілей Кременчуцької районної організації ветеранів

27 березня 2012 року у районі відбулися святкові заходи з нагоди  25 річниці створення Організації ветеранів України. З цієї нагоди сивочолі ветерани Кременчуччини зібралися у великому залі адмінбудинку, аби відсвяткувати і  ювілей своєї районної ветеранської організації. Прибули на свято заступник голови районної ради Василь Камський, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Коваль, голови первинних ветеранських організацій,  представники міської ветеранської організації, сільські голови, громадськість.

Першим виступив перед присутніми голова Кременчуцької районної організації ветеранів, депутат районної ради Іван Паліївець. Він окреслив шлях ветеранської організації в районі від становлення і до сьогоднішніх днів, розповів про здобутки і перспективи на майбутнє.

Із щирими привітаннями звернулись до ветеранів перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Коваль та заступник голови районної ради Василь Камський.Зокрема, Василь Камський підкреслив важливість внеску кожного у розвиток ветеранського руху в районі, наголосив, що зв'язок поколінь грає особливо велику роль не тільки для старшого покоління, але і для дітей та молоді, які мають чому повчитися у своїх славних дідів та прадідів.
Кращим активістам ветеранського руху в районі були вручені грамоти та подарунки. Так, грамотами районної ради були нагороджені: Ольга Гришко – голова ветеранської організації Кобелячківської сільської ради, Григорій Копитько - голова ветеранської організації Гориславської сільської ради, Ніна Молодецька - голова ветеранської організації Омельницької сільської ради, Ніна Бойко - голова ветеранської організації Кам’янопотоківської  сільської ради, Василь Войтенко - голова ветеранської організації Недогарківської  сільської ради.

Після офіційної частини на ветеранів чекав концерт, який організували аматори художньої самодіяльності району.