Працівників медичної галузі привітали зі святом

13 червня у центральній районній лікарні відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника, що відзначається щорічно у третю неділю червня.

Тут зібралися працівники медичної сфери району, ветерани праці галузі, сільські голови,  керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, районних організацій та установ, сільськогосподарських підприємств.

Звертаючись до медичних працівників, у вітальному слові виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олександр Коваль зазначив, що охорона здоров’я - почесна і благородна справа, адже здоров’я - це найцінніше, що є у людини. Очільник району побажав усім медичним працівникам благополуччя, професійних успіхів і людської шани.

З теплими словами вітання виступив голова районної ради Володимир Сіора, який зазначив, що на Кременчуччині працює велика армія професіоналів, а це запорука якісної і доступної медицини.

Головний лікар центральної районної лікарні Марія Ігнатчук, головний лікар центру ПДСМН Артем Баркан окрім щиросердних вітань на адресу своїх колег, також подякувили керівникам району та спонсорам за допомогу та матеріально - технічну підтримку центральної районної лікарні.

За багаторічну сумлінну працю, милосердя, доброту, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у сфері медичного обслуговування населення кращі працівники галузі отримали від виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації, голови районної ради грамоти за номінаціями: “З любов’ю до професії”, “Почуття обов’язку”, “Сестра милосердя”, “Відданість районній лікарні”.

У рамках святкової програми для медичних працівників виступили аматори художньої самодіяльності району.

Свято відбулося за підтримки районної державної адміністрації та районної ради.

За матеріалами сайту http://kremenchuk.adm-pl.gov.ua/