Ветеранське золото

         З 7 по 11 червня 2014 року в м. Генічеськ Херсонської області відбувся фінал Всеукраїнських спортивних змагань з міні-футболу ”Єдина країна” серед ветеранів сільського спорту, у вікових категоріях 40 р. і старші, та 50 р. і старші.

        В змаганнях взяли участь 20 команд. Путівку в фінал отримали команди Херсонської, Запорізької, Чернігівської обл. і  збірна команда Кременчуцького району (Полтавськоа обл.) за сприянням Кременчуцької районної організації ВФСТ “Колос”, під керівництвом Горячковського А.Ф.

         Морське пекуче сонце і, навіть, гроза та дощ тільки сприяли тому, що обидві команди Кременчуцького району стали золотими призерами цьогорічних змагань.

         Нашу збірну представляли: Малогловець А., Коба Г., Кульчак В., Кулинич С., Матяш А., Кавелін М., Чумак Ю., Коваленко І., Горячковський А., Негода Ю., Маньківський В., Лупінос С.

          Слід відмітити нашого голкіпера Чумака Ю., який відзначився в іграх 40років і старші та 50 років і старші, нашого бомбардира – Кобу Г., та кращих гравців - Лупіноса С.(40р і ст..) , Кульчака В.( 50р. і ст..).

           Велика подяка меценату нашої збірної Малогловцю А.(с. В.Терешківка), який не тільки фінансово підтримав нашу команду, але й на високому рівні показав себе у грі.

          Наші переможці були нагороджені двома Кубками, медалями, почесними дипломами та колосовськими значками.

           Побажаєм нашим ветеранам здоров’я, енергії та подальших перемог на спортивній ниві!

Принагідно, хочемо зазначити, що спортивні змагання на “Краще спортивне село Полтавщини-2014р.” відбулись 7 червня в м.Хорол. Види спорту, в яких змагались своєю майстерністю спортсмени: настільний теніс, шашки, міні-футбол, гирі та перетягування канату.

      Честь Кременчуцького району достойно відстояла учасниця минулорічних змагань, збірна команда Кам’янопотоківської сільської ради. У цьому році команда ввійшла в п’ятірку найкращих. Слід відзначити наших канатчиків ( Куделю С., Луговця О., Луговця К.,Черновола Г., Баклана О.), які завоювали почесне I місце. Срібло в шашках завоював Мізин І.