Нарада з питань перевезення пасажирів на території Кременчуцького району

11 червня за ініціативи виконуючого обов’язки  голови райдержадміністрації Олександра Коваля, голови районної ради Володимира Сіори проведена нарада з питань перевезення пасажирів на території Кременчуцького району.
У роботі наради взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, районна рада, сільські голови та перевізники, що забезпечують перевезення пасажирів на території Кременчуцького району -  керівники ПП “Євротранс-сервіс” Кагал О.В, ПП “Кремінь-зовніштранссервіс” Нікітенко Є.М, заступник директора ПП “Союз Авто Експрес” Іщенко С.А., представники ФОП Горобець С.В. та ТОВ “АТП-15307”, представники громадськості району, міста Кременчука, засоби масової інформації.

Розглянуто питання щодо підвищення тарифу на перевезення пасажирів, що викликало негативну реакцію в окремої частини населення. У ході наради  обговорювалися питання щодо якості надання перевізниками послуг з пасажирських перевезень, дотримання санітарно-гігієнічних норм в транспорті, дотримання існуючих розкладів руху, затверджених схем маршруту та відправлення автобусів з визначених для цього місць, умов пільгових перевезень, а також  ряд інших питань.

Учасники наради внесли пропозиції, побажання щодо удосконалення перевезення пасажирів на території району. Пропозиції та побажання узагальнюються та будуть направлені на адресу вищестоящих органів державної влади та місцевого самоврядування.

Олександр Коваль наголосив на необхідності  забезпечення виконання вимог Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту та діючих тарифів на перевезення пасажирів.

За матеріалами сайту http://kremenchuk.adm-pl.gov.ua/