Сільські голови обговорили реформи з децентралізації влади

11 червня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Вів засідання голова районної ради Володимир Сіора. У засіданні взяли участь сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради та райдержадміністрації.

Згідно порядку денного було розглянуто 6 питань. Серед яких - законодавчі зміни в роботі Кременчуцького міжміського бюро технічної інвентаризації, внесення доповнень до Програми економічного та соціального розвитку Кременчуцького району на 2014 рік, план  організації та забезпечення районних заходів з нагоди Дня медичного працівника та Дня Конституції України, про реабілітацію учасників ліквідації аварії на ЧАЄС.

Найбільше запитань та коментарів викликало питання про перспективи адміністративно-територіальної реформи в Україні, яке доповів заступник голови районної ради Дмитро Колотієвський. Хвилює очільників територіальних громад забезпечення населення якісними адмінпослугами, розвиток соціально-культурної сфери, механізми фінансування місцевих проектів. Виступила із доповіддю з даного питання Омельницький сільський голова Олександра Шереметьєва, Демидівський сільський голова Андрій Пирог, голова районної ради Володимир Сіора.  Усвідомлюючи необхідність змін управлінської системи та розуміючи важливість децентралізації влади, сільські голови все ж вирішили більш ґрунтовно вивчити дане питання, створивши для цього робочу групу. Адже найперше завдання влади – врахувати та забезпечити вирішення усіх проблемних питань населених пунктів району за будь-яких обставин.

Підсумки засідання підвів голова районної ради Володимир Сіора.