Дитяче свято у Ялинцях

Щороку в перші дні літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

3 червня у селі Ялинці відбулося веселе дійство, присвячене маленьким жителям Кременчуцького краю. З усіх територіальних громад з’їхалися учасники дитячого свята. Голова районної ради Володимир Сіора, в.о. голови райдержадміністрації Олександр Коваль, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Семерянін привітали дітвору зі святом.

А далі була проведена захоплююча гра з різними конкурсами та змаганнями, із цікавими призами та заохочувальними подарунками, наданими спонсорами. Навіть дорослі не втрималися і з азартом взялися вирішувати головоломки та змагатися у різних конкурсах.  Наостанок усіх чекав святковий концерт та вручення подарунків.

 Втомлені та задоволені, діти роз’їжджались по домівках. А для дорослих найбільшою втіхою стали щасливі дитячі посмішки та щирі слова подяки дітей.
День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.