У школах району пролунав останній дзвінок

30 травня у школах району пролунав останній дзвінок. Для молодших школярів та їх батьків радісно сповістивши про закінчення навчального року, літні канікули та відпочинок. А випускникам та їх батькам щемно та трепетно нагадав про останній шкільний день, про випускний та клопоти із майбутнім вступом до навчальних закладів. Закінчилось безтурботне дитинство, попереду – самостійне життя.

Уже традиційно керівники району прибули на урочисті лінійки навчальних закладів Кременчуцького району, аби привітати учнів, вчителів, батьків.

Голова районної ради Володимир Сіора побував на Святі останнього дзвоника  у Недогарківській ЗОШ І-ІІІ ст. Привітав усіх зі святом, подякував вчительському колективу за невтомну працю, вірність обраній справі, побажав випускникам віри і впевненості у завтрашньому дні, добра й благополуччя, міцного здоров’я, миру, знайти свій шлях у житті, а учням веселих канікул.

Цього ж дня заступник голови районної ради Дмитро Колотієвський завітав до Салівської ЗОШ І-ІІІ ст. Привітавши учнів, батьків та педагогічний колектив школи із закінченням навчального року, побажав успіхів та нових звершень.