Петро Ворона провів виїзний особистий прийом громадян Кременчуччини

21 травня, в ході робочого візиту до м. Кременчука та Кременчуцького району, голова обласної ради Петро Ворона провів виїзний особистий прийом громадян. Під час прийому до Петра Васильовича звернулися і громадяни нашого району, яких цікавило вирішення питань, що стосуються роботи комунальних підприємств, газифікації населених пунктів, надання матеріальної допомоги, ремонту доріг, та ін.
Зокрема, делегація Білецьківської сільської ради звернулася з приводу розміщення відходів виробництва Кременчуцького сталеливарного заводу і КМК на території Білецьківської сільради та надання фінансової допомоги з обласного бюджету на ремонт шкільної їдальні Чечелевської ЗОШ; Пришибського сільського голову Валентину Городянко та працівників комунального господарства Пришибської сільської ради цікавило вирішення питання фінансування за рахунок власних коштів придбання спеціальної техніки для розвитку комунального господарства;

представники Потоківської громади просили сприяння у придбанні сміттєвоза за рахунок коштів обласного екологічного фонду; Демидівський сільський голова Андрій Пирог підняв питання закінченя газифікації проекту Яремівка-Радочини-Гришівка та зміни меж сіл Яремівка і Радочини; актив Червонознам’янської сільської ради хвилює давнє наболіле питання села Червона Знам’янка  - капітальний ремонт асфальтного покриття по вул. Вовка та проведення проплат через казначейство ремонту дороги по вул. Гоголя; завідувач сектору житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Олександр Арішін просив сприяння у проведенні проплат за роботи по виконанню вуличного освітлення згідно Проекту ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – 2 фаза» по Піщанській та Кам’янопотоківській сільрадах, директор Кременчуцької РО ВФ СП «Колос» Андрій Горячковський опікувався придбанням штучного покриття для спортивного майданчика у с. Ялинці; Інна Притула, очільниця дитячого будинку сімейного типу із с. Рокитне, подала заяву про виділення матеріальної допомоги на лікування.

За порушеними на особистому прийомі питаннями голова обласної ради Петро Ворона зробив доручення відповідним службам та зобов’язав їх у порядку контролю доповісти про реагування на запити громадян.