Відбулося пленарне засідання двадцять шостої сесії районної ради

26 березня 2014 року відбулося пленарне засідання двадцять шостої сесії Кременчуцької районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Володимир Сіора. У його роботі взяли участь депутати обласної ради Онисій Петращук та Володимир Ярмола, керівник апарату районної державної адміністрації Петро Ковінько, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Після відкриття сесійного засідання депутати затвердили порядок денний, доповнивши його питанням про депутатський запит депутата районної ради Камського В.П.

Потім депутати розглянули звіти про роботу, які представили начальник Кременчуцького районного відділу УМВС України в Полтавській області Володимир Зеленський та прокурор району Анатолій Ковальчук, одноголосно прийняли відповідні рішення «Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Кременчуцького району у 2013 році» та «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у 2013 році»

Далі начальник фінансового управління райдержадміністрації Олексій Лазоренко доповів блок фінансових питань. Зокрема, було заслухано звіт про виконання районного бюджету за 2013 рік: згідно рішення його доходи склали 121260379 грн. (з них по загальному фонду - 115652061 грн., по спеціальному фонду - 5608318 грн.) та видатки з кредитуванням у сумі 121543750 грн. (з них: по загальному фонду з кредитуванням – 115863341 грн. та по спеціальному з кредитуванням – 5680409 грн.).

Віктор Приходько, начальник  управління праці та соціального захисту населення  Кременчуцької районної державної адміністрації, висвітлив питання «Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 рр.», «Про передачу субвенції з Кременчуцького районного бюджету до Кременчуцького міського бюджету для надання реабілітаційних послуг дітям - інвалідам Кременчуцького району в міському Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів департаменту праці та соціального захисту населення виконкому Кременчуцької міської ради», «Про районну Комплексну програму соціального захисту ветеранів війни на 2014 -2017 роки».

При розгляді проекту рішення про внесення доповнень до Програми охорони довкілля в Кременчуцькому районі на період 2013 – 2015 роки доповідач Надія Гальченко, заступник директора РЛП «Кременчуцькі плавні», на запитання депутатів про використання коштів повідомила, що патрулювання території плавнів відбувається тільки за рахунок придбання пального на спонсорські кошти.

Дмитро Колотієвський, заступник голови районної ради, виступив із цілою низкою питань щодо управління майном спільної власності територіальних громад району, організації роботи Президії та постійних комісій районної ради,  функціонування комісії з питань поновлення прав реабілітованих, затвердження проекту Положення про порядок встановлення меморіальних дошок і пам»ятних знаків на території Кременчуцького району Полтавської області, та інших. При обговоренні питання «Про умови оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради»  депутати не змогли дійти згоди щодо розміру деяких виплат, тому рішення не було прийняте.

Останнім питанням депутати розглянули запит депутата Василя Камського, по якому було прийняте відповідне рішення.

У «Різному» виступили: депутат Іван Паліївець із зверненням про належну підготовку до святкування річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, депутат Василь Камський із коментарями щодо останніх подій у районі, завідувач сектору житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Олександр Арішін з інформацією про проведення двомісячника чистоти у районі.

Загалом на пленарному засіданні було опрацьовано 25 проектів рішень.