Відбулося засідання Координаційної ради

24 березня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Вів засідання голова районної ради Володимир Сіора. У засіданні взяли участь сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради та райдержадміністрації.

Першим питанням розглянули проект порядку денного 26 сесії районної ради 6 скликання, в обговоренні взяли участь Потоківський сільський голова Василь Никифорук, Салівський сільський голова Любов Бовбас, та інші.

Про покращення стану роботи з питань реєстрації договорів оренди земельних ділянок виступив голова районної ради Володимир Сіора. Зокрема,  запропоновано для реєстрації договорів оренди надати доступ спеціалістам Кременчуцького РУЮ, відділу ДРАЦС РС Кременчуцького РУЮ та державному реєстратору юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців  до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Для спрощення формування пакету документів відмінити обов’язковість завірення копій паспорту та ідентифікаційного коду нотаріусом або посадовою особою виконкому сільської ради.

Передати право реєстрації договорів оренди виконавчим комітетам сільських рад. Відмінити обов’язковість державної реєстрації договорів оренди, оподаткування здійснювати шляхом надіслання органами державної податкової інспекції квитанцій про сплату на ім’я власника земельної ділянки.

З інформацією про хід підготовки до двохмісячника благоустрою у Кременчуцькому районі виступив завідувач сектору житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Кременчуцької райдержадміністрації Олександр Арішін.

У «Різному» говорили про благодійну допомогу українській армії, встановлення оберегів в населених пунктах району, також Володимир Сіора виніс на обговорення присутніх питання про цінову політику на оброблення приватних земельних ділянок, та інше.