До уваги депутатів місцевих рад та сільських голів

Відповідно до ст. 12 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції"(див. за посиланням - http://zakon.rada.gov.ua/go/3206-17) особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в тому числі державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування та депутати місцевих рад (районної ради, сільських рад) зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до цього Закону.     

Враховуючи вищенаведене, необхідно до 1 квітня 2014 року подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік відповідно до вищенаведених роз'яснень.

Звертаємо увагу на те, що згідно ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неподання або несвоєчасне подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, передбаченої Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», тягне за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.