Відбулися засідання постійних комісій районної ради

19 березня відбулися засідання постійних комісій Кременчуцької  районної ради,  де були попередньо обговорені питання порядку денного чергової, двадцять шостої сесії районної ради. У роботі зібрань взяли участь начальники відділів та управлінь райдержадміністрації та районної ради, керівники служб, організацій та підприємств району.
На спільне засідання, яке провів голова районної ради Володимир Сіора,  було винесено одне питання - розгляд проекту порядку денного двадцять шостої сесії районної ради шостого скликання, з інформацією по цьому питанню виступив заступник голови районної ради Дмитро Колотієвський. Загалом у депутатів не виникло ніяких зауважень, однак голова районної ради Володимир Сіора вніс пропозицію зняти з розгляду питання «Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад району», згідно з яким передбачалося продовжити термін дії трудових контрактів із директорами ряду шкіл району. Після обговорення було вирішено відправити це питання для більш детального вивчення на профільні комісії.
Потім депутатські комісії працювали окремо, розглянувши питання згідно своєї компетенції. Зокрема, бюджетна комісія під головуванням Олександра Степаненка, у роботі якої взяла участь депутат Капустян Г.Т.,  заслухала доповідь начальника фінансового управління райдержадміністрації Олексія Лазоренка по звіту про виконання районного бюджету за 2013 рік, розглянула пропоновані до затвердження розпорядження голови районної державної адміністрації та пропозиції про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік. Завідувач сектору житлово-комунального господарства Олександр Арішін доповів по питанню внесення змін до додатку до рішення 14 сесії районної ради 6 скликання від 06 червня 2012 року «Про затвердження цільової комплексної Програми впровадження в Кременчуцькому районі другої фази проекту Європейського союзу (ЄС) та програми розвитку Організації Об’єднаних націй (ПРООН) «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» на 2012 – 2015 роки».

Погодила комісія і питання оплати праці голови та заступника голови районної ради. Додатково депутати ознайомилися і з проектом рішення «Про внесення доповнень до Програми охорони довкілля в Кременчуцькому районі на період 2013 – 2015 роки».

На засіданні комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів та екології, яке провів голова комісії Володимир Карпенко, було розглянуто хід підготовки агропромислового комплексу району до весняно-польових робіт, виконання Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Кременчуцького району на 2013 рік та обговорено питання  «Про внесення доповнень до Програми охорони довкілля в Кременчуцькому районі на період 2013 – 2015 роки».

Комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту та з питань промисловості, будівництва, комунального господарства та комунальної власності об’єднали свою роботу. Головував на засіданні Олександр Мулявка. Розглянувши хід виконання ряду районних програм, депутати також рекомендували до розгляду на сесії Положення про порядок встановлення меморіальних дошок і знаків на території Кременчуцького району Полтавської області, погодили надання дозволу на списання окремих будівель Зарудянської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Кременчуцької районної ради, зміни до Статуту Кременчуцької центральної районної лікарні. Широке обговорення викликало питання «Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад району». Свою оцінку ситуації висловили начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Семерянін та начальник відділу майна районної ради Вікторія Носуль, виступили  також депутати Ольга Шаповал, Олена Беркела, Сергій Остапець, Сергій Немченко.

Постійна комісія районної ради з питань пенсіонерів, ветеранів, інвалідів, соціально-правового захисту населення під головуванням Івана Паліївця заслухала інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  Віктора Приходька про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 рр., погодила передачу субвенції з Кременчуцького районного бюджету до Кременчуцького міського бюджету для надання реабілітаційних послуг дітям - інвалідам Кременчуцького району в міському Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів департаменту праці та соціального захисту населення виконкому Кременчуцької міської ради, ознайомилась з проектом районної Комплексної програми соціального захисту ветеранів війни на 2014 -2017 роки та затвердила оновлений склад комісії Кременчуцької районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.

На засіданні комісії з питань діяльності рад, самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації депутати вивчили та рекомендували до розгляду на пленарному засіданні питання «Про  стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Кременчуцького району у 2013 році» та  «Про  стан законності, заходи щодо її зміцнення та  результати  діяльності органів   прокуратури   на  території Кременчуцького району у 2013 році». Також погодили внесення змін до Президії, складу комісій районної ради та присвоєння рангів посадовим особам районної ради.

Загалом цього дня депутатами було опрацьовано 24 проекти рішень, по яких прийняті відповідні висновки, та три профільних комісійних питання із затвердженням рекомендацій до виконання відповідними відділами та службами.