Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради

20 березня у малому залі адмінбудинку відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Серед запрошених були начальники відділів районної ради та районної державної адміністрації. Проводив засідання заступник голови районної ради Василь Камський.

Першим було розглянуто проект порядку денного тринадцятої сесії районної ради шостого скликання, який коротко доповів заступник голови районної ради Василь Камський.
Потім виступив начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Артем Баркан із питанням про стан виконання рішення третьої сесії районної ради шостого скликання від 30.12.2010 року «Про приймання-передачу майна сільських лікувально-профілактичних закладів у спільну власність територіальних громад району».  Зокрема, доповідач розповів про стан виготовлення технічної та право установчої документації на земельні ділянки та споруди, які використовуються у районі для сільських лікувально-профілактичних закладів.

Звичайно, це питання болюче для сільських голів, тому викликало бурхливе обговорення. Свою точку зору на проблему висловили Салівський сільський голова Любов Бовбас, Кам’янопотоківський сільський голова Олександр Романець, Майбородівський сільський голова Тамара Голуб, Пришибський сільський голова Валентина Городянко. Ухвалили рекомендувати тринадцятій сесії районної ради шостого скликання прийняти рішення по даному питанню.

У «Різному» присутні обговорили проблему надання в користування мисливських угідь, розташованих на землях сільських рад району. Головуючий на засіданні Василь Камський запропонував обговорити це питання ще раз, запросивши представників мисливського господарства.