Депутати обрали нове керівництво районної ради

25 лютого 2014 року відбулося пленарне засідання двадцять п’ятої (позачергової) сесії Кременчуцької районної ради шостого скликання. У його роботі взяли участь учасники євромайдану, мешканці району, депутати Полтавської обласної ради Володимир Ярмола та Іван Панасенко, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Перед початком роботи депутати та всі присутні вшанували пам’ять про людей, які загинули під час силових протистоянь у Києві хвилиною мовчання. Окремо віддали шану активісту Євгену Случаку, поховання якого відбувалося в цей день.

На початку засідання депутати заслухали та взяли до відома заяви голови районної ради Василя Кравченка та заступника голови районної ради Василя Камського про дострокове складання повноважень.

Після виступів депутатів та представників громадськості депутати перейшли до розгляду питань про обрання голови районної ради та його заступника.

За результатами таємного голосування головою Кременчуцької районної ради обрано депутата районної ради від фракції Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" Володимира Сіору, заступником голови районної ради - позафракційного депутата районної ради Дмитра Колотієвського. Новоообрані голова та заступник подякували громаді за довіру та висловили надію на плідну співпрацю.

Потім Володимир Сіора поставив на голосування доповнення до порядку денного сесії «Про накладення мораторію на Схему планування території Кременчуцького району Полтавської області в частині освоєння і розвитку Біланівського родовища залізистих кварцитів». Після обговорення більшістю голосів рішення було прийнято.